HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

6 let

 
105
1551105155

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY Kód: 66
  DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

  Vzdělávací sada obsahuje :

  14 listů A4 = 28 karet s obrázky dopravních prostředků v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra rozvíjí paměť, logické myšlení, zrakovou koordinaci, slovní zásobu, upevňování barev, postřeh, soustředění . . . Kartu s pěti obrázky necháme několik vteřin odkrytou, aby si je děti zapamatovaly, případně s dětmi obrázky nahlas pojmenujeme. Pak kartu zakryjeme a na dalších kartách děti určují, který obrázek dopravního prostředku chybí.  Dítě, které uhodne jako první správně, může dostat motivační samolepku, razítko, obrázek, puntík . . .  Všechny karty doporučujeme zalaminovat a vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 105 Kč
 • JARO, VELIKONOCE - Kimovka Kód: 63
  JARO, VELIKONOCE - Kimovka

  Vzdělávací sada obsahuje :

  15 listů A4 = 30 karet s velikonočními a jarními obrázky v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra rozvíjí paměť, logické myšlení, zrakovou koordinaci, slovní zásobu, postřeh, soustředění . . . Kartu se šesti obrázky necháme několik vteřin odkrytou, aby si je děti zapamatovaly. Pak kartu zakryjeme a na dalších obrázcích děti určují, který předmět chybí. Všechny karty doporučujeme zalaminovat a vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 105 Kč
 • věci+písm2 Kód: 70
  Á-Bé-Cé-Dé
  Skladem (96 ks)

  Vzdělávací sada obsahuje :

  23 listů A4 v barevném provedení = 90 karet s obrázky ve formátu PDF

  Velmi oblíbená PAMĚŤOVÁ hra v mateřských školách a v 1.třídách ZŠ. Děti hravou formou procvičují paměť, hlásky na začátku slova, zrakovou koordinaci, sluchovou percepci, orientaci na ploše, logické myšlení, koncentraci, slovní zásobu, koncentraci. Na hlavní kartě je vždy 5 obrázků a k nÍ přísluší další 4 doplňkové karty se 4,3,2,1 obrázkem. Obrázky v sadách začínají vždy stejnou hláskou a jsou rozlišeny barevným rámečkem. Hlavní karta se odkryje, děti si zapamatují 5 obrázků. Pak se odkrývají postupně doplňkové karty a děti určují, které obrázky na společnou první hlásku na nich chybí. Kdo správně určí, dostane motivační obrázek včelky. Doporučujeme zakoupit produkt 71 - Písmena tiskací ( viz. foto ) a kombinovat. Sadu doporučujeme zalaminovat a obrázky vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.

   


  od 155 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem