HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

DĚTI 6 LET , Strana 3

 
45
295145295

Stránka 3 z 3 - 45 položek celkem

   
 • PC120077 Kód: 50
  ZELENINA

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy zeleniny, učí se počítat obrázky a určují správné a chybné varianty. Na kartičce jsou vždy dvě chybné varianty, které děti zakolíčkují nebo jinak zakryjí. Správná varianta zůstává vždy odkrytá, viditelná, aby si jí děti vizuálně snáze zapamatovaly. Kolíčky nejsou součástí sady, karty se symboly a čísly lze dokoupit. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 145 Kč
 • PC120122 Kód: 021
  ZIMA JE TU, DĚTI ...

  Vzdělávací sada obsahuje :

  21 pracovních listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  Sloník Toník se s dětmi těší na zimu a zimní radovánky. V pracovních listech společně s dětmi vytváří dvojice na základě společných znaků, učí se tiskací písmena abecedy, porovnává, třídí, počítá, určuje shody a rozdíly Děti se učí také graficky zaznamenávat, procvičovat  grafomotoriku, dokreslovat  detaily a obtahovat čáry. Děti si snadno a hravě procvičují prostorové vztahy, zejména pak pojmy vpravo x vlevo, a další činnosti, které jsou důležité v první řídě základní školy.

  Fotografie neobsahuje kompletní sadu, pouze ukázku pracovních listů.


  od 145 Kč
 • PC120079 Kód: 51
  ZOO

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím této hry se děti seznamují s exotickými zvířaty a zvířaty, které mohou vidět v ZOO. Učí se sčítat zvířata a určovat jejich počet. každá kartička má vždy dvě chybná řešení, která děti zakolíčkují nebo jinak zakryjí. Správná varianta zůstává vždy odkrytá, viditelná.  Kolíčky nejsou součástí sady, karty se symboly a čísly lze zakoupit. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 145 Kč
 •  
 • věci+písm2 Kód: 70
  Á-Bé-Cé-Dé
  Skladem (96 ks)

  Vzdělávací sada obsahuje :

  23 listů A4 v barevném provedení = 90 karet s obrázky ve formátu PDF

  Velmi oblíbená PAMĚŤOVÁ hra v mateřských školách a v 1.třídách ZŠ. Děti hravou formou procvičují paměť, hlásky na začátku slova, zrakovou koordinaci, sluchovou percepci, orientaci na ploše, logické myšlení, koncentraci, slovní zásobu, koncentraci. Na hlavní kartě je vždy 5 obrázků a k nÍ přísluší další 4 doplňkové karty se 4,3,2,1 obrázkem. Obrázky v sadách začínají vždy stejnou hláskou a jsou rozlišeny barevným rámečkem. Hlavní karta se odkryje, děti si zapamatují 5 obrázků. Pak se odkrývají postupně doplňkové karty a děti určují, které obrázky na společnou první hlásku na nich chybí. Kdo správně určí, dostane motivační obrázek včelky. Doporučujeme zakoupit produkt 71 - Písmena tiskací ( viz. foto ) a kombinovat. Sadu doporučujeme zalaminovat a obrázky vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.

   


  od 155 Kč
 • PC120099 Kód: 09
  SLONÍK TONÍK A DOPRAVA

  Vzdělávací sada obsahuje : 34 listů A4 s dopravní tématikou v černobílém provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím těchto pracovních listů si dítě hravou formou upevňuje znalosti o dopravě, dopravních prostředcích, vytváří logické řady, určuje směr - vlevo x vpravo, vyřazuje obrázky, které nepatří mezi ostatní. Se sloníkem Toníkem se učí  rozkládat slova na slabiky, seznamuje se s písmeny, určuje první hlásku ve slově a plní další úkoly kamaráda sloníka . . . 

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 155 Kč
 • PC120071 Kód: 22
  Věci kolem nás - slabiky

  URČOVÁNÍ POČTU SLABIK + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 22 listů A4 =122 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím této jednoduché hry se děti učí slabikovat a vytleskávat počet. Dítě na obrázku určí 2 chybné varianty, které zakolíčkuje nebo jinak zakryje. Správná varianta zůstává vždy odkrytá, aby si  ji dítě vizuálně zapamatovalo. Obrázky na kartách jsou velmi přehledné, děti s nimi rády manipulují, dají se využít i v jiných činnostech a hrách.  Kolíčky nejsou součástí produktu, karty se symboly a čísly můžete dokoupit. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 155 Kč
 •  
 • NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY Kód: 038
  NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY

  Vzdělávací sada obsahuje :

  32 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje do školy. Společně procvičují grafomotoriku, logické myšlení, počítání, vytvářejí dvojice, přiřazují čísla k obrázkům,  poznávají abecedu, slabikují, skládají slova, určují shodu a odlišnost, prostorové vztahy, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí v mateřských školách, při domácím vzdělávání i jen tak pro zábavu, když venku zrovna prší. Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • NEŽ PŮJDU K ZÁPISU Kód: 037
  NEŽ PŮJDU K ZÁPISU

  Vzdělávací sada obsahuje :

  31 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje k zápisu. Společně procvičují logické myšlení, počítání, přiřazování čísel k obrázkům,  poznávají písmenka, slabikují, vytleskávají, doplňují logickou řadu, určují shodu a odlišnost, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí a paní učitelek v mateřských školách, při domácím vzdělávání nebo jen tak pro radost.  Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • 041 HODY HODY Kód: 043
  HODY, HODY, DOPROVODY

  Vzdělávací soubor pracovních listů obsahuje : 30 listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  V tomto velikonočním souboru jsou pracovní listy pro všechny věkové kategorie předškolních dětí, tzn. pro děti ve věku  3-6 let. Sloník Toník s dětmi hravou formou procvičuje zrakovou koordinaci, logické řady, abecedu, skládání slov, předčtenářské dovednosti, počítání vajíček, grafomotoriku, stříhání, lepení, opakuje prostorové vztahy ( vpravo, vlevo, nahoře, dole, atd. ). Děti plní různé úkoly sloníka Toníka a tím si procvičují samostatnost, koncentraci a kresebný projev. 

  Tento soubor je u dětí velmi oblíbený a vzhledem k věkovému rozpětí vhodný především pro mateřské školy, dětské skupiny a domácí vzdělávání.   DOPORUČUJEME !

  Fotografie neobsahuje kompletní soubor pracovních listů, pouze ukázky produktů.


  od 295 Kč

Stránka 3 z 3 - 45 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.