HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

JARO

 
115
2951115295

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • 044 VE ŠKOLE Kód: 044
  VE ŠKOLE

  Vzdělávací sada obsahuje :

  17 pracovních listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  Jak to vypadá ve škole ? A co tam budeme dělat ? Co si mám připravit do aktovky ? Na všechny tyto otázky odpoví budoucím školákům sloník Toník v souboru pracovních listů. Jsou hravé, edukativní a zábavné.  Děti se budou seznamovat s prostředím školy, počítat, slabikovat, skládat slova, propojovat, procvičovat grafomotoriku, samostatnost a logické myšlení. Tyto pracovní listy jsou u dětí a ve školkách  velmi oblíbené. Jsou vhodné pro všechny předškoláky, kteří se chystají do školy.

  Fotografie neobsahuje kompletní sadu, pouze ukázky.


  od 115 Kč
 • VELIKONOCE Kód: 042
  VELIKONOCE

  Vzdělávací sada obsahuje : 10 pracovních listů A4 s velikonoční tématikou v černobílém provedení ve formátu PDF

  + ZDARMA 5 listů A4 s velikonočními obrázky k procvičování grafomotoriky

  Sloník Toník spolu s dětmi oslavuje svátky jara - Velikonoce. Prostřednictvím tohoto souboru si děti hrají s písmeny, skládají slova, procvičují jemnou motoriku,  grafomotorické cvičení, prostorové vztahy, logické myšlení, určují shodu a odlišnost, počítají vajíčka, skládají slova z písmen, vystřihují, nalepují a plní další úkoly kamaráda sloníka Toníka. Sada je velmi hravá a u dětí oblíbená.

  Fotografie neobsahuje kompletní sadu, pouze ukázky.


  od 115 Kč
 • PC120099 Kód: 09
  SLONÍK TONÍK A DOPRAVA

  Vzdělávací sada obsahuje : 34 listů A4 s dopravní tématikou v černobílém provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím těchto pracovních listů si dítě hravou formou upevňuje znalosti o dopravě, dopravních prostředcích, vytváří logické řady, určuje směr - vlevo x vpravo, vyřazuje obrázky, které nepatří mezi ostatní. Se sloníkem Toníkem se učí  rozkládat slova na slabiky, seznamuje se s písmeny, určuje první hlásku ve slově a plní další úkoly kamaráda sloníka . . . 

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 155 Kč
 •  
 • NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY Kód: 038
  NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY

  Vzdělávací sada obsahuje :

  32 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje do školy. Společně procvičují grafomotoriku, logické myšlení, počítání, vytvářejí dvojice, přiřazují čísla k obrázkům,  poznávají abecedu, slabikují, skládají slova, určují shodu a odlišnost, prostorové vztahy, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí v mateřských školách, při domácím vzdělávání i jen tak pro zábavu, když venku zrovna prší. Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • NEŽ PŮJDU K ZÁPISU Kód: 037
  NEŽ PŮJDU K ZÁPISU

  Vzdělávací sada obsahuje :

  31 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje k zápisu. Společně procvičují logické myšlení, počítání, přiřazování čísel k obrázkům,  poznávají písmenka, slabikují, vytleskávají, doplňují logickou řadu, určují shodu a odlišnost, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí a paní učitelek v mateřských školách, při domácím vzdělávání nebo jen tak pro radost.  Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • 041 HODY HODY Kód: 043
  HODY, HODY, DOPROVODY

  Vzdělávací soubor pracovních listů obsahuje : 30 listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  V tomto velikonočním souboru jsou pracovní listy pro všechny věkové kategorie předškolních dětí, tzn. pro děti ve věku  3-6 let. Sloník Toník s dětmi hravou formou procvičuje zrakovou koordinaci, logické řady, abecedu, skládání slov, předčtenářské dovednosti, počítání vajíček, grafomotoriku, stříhání, lepení, opakuje prostorové vztahy ( vpravo, vlevo, nahoře, dole, atd. ). Děti plní různé úkoly sloníka Toníka a tím si procvičují samostatnost, koncentraci a kresebný projev. 

  Tento soubor je u dětí velmi oblíbený a vzhledem k věkovému rozpětí vhodný především pro mateřské školy, dětské skupiny a domácí vzdělávání.   DOPORUČUJEME !

  Fotografie neobsahuje kompletní soubor pracovních listů, pouze ukázky produktů.


  od 295 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem