HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

JARO

 
115
2951115295

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • ABCD Kód: 039
  ABCD

  Vzdělávací sada obsahuje :

  23 listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  Tyto pracovní listy jsou cíleně zaměřené na poznávání písmen z abecedy a hlásek na začátku slova. Děti  se společně se sloníkem Toníkem učí poznávat a bezpečně pojmenovávat písmena velké tiskací abecedy a přiřazovat k nim slova - obrázky, které začínají na stejnou hlásku - písmeno. Děti obrázky vybarvují. Tyto pracovní listy jsou velmi hravé a u dětí obíbené.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky.


  od 115 Kč
 • VELIKONOCE Kód: 041
  VELIKONOCE

  Vzdělávací sada pracovních listů obsahuje : 11 listů A4 s velikonoční tématikou v černobílém provedení ve formátu PDF

  + ZDARMA 5 listů A4 s velikonočními obrázky na procvičování grafomotoriky

  Sloník Toník se s dětmi těší na Velikonoce. Společně budou procvičovat zrakové vnímání, písmena, shodu a odlišnost. Nezapomenou ani počítat velikonoční vajíčka, určovat prostorové vztahy - vlevo, vpravo, vedle, nahoře, pod . . ., vystřihovat a nalepovat a plnit další milé úkoly sloníka Toníka. Velikonoční pracovní listy jsou hravé a u dětí velmi oblíbené.

  Fotografie neobsahuje kompletní soubor, pouze ukázky.


  od 115 Kč
 • 09 DOPRAVA Kód: 04
  SLONÍK TONÍK A Doprava

  Vzdělávací sada obsahuje

  36 listů A4 s dopravní tématikou v černobílém provedení ve formátu PDF

  V této dopravní sadě si děti se Sloníkem Toníkem prohlubují vědomosti a poznatky o  dopravních prostředcích, dopravních značkách, semaforu, o správném přecházení a bezpečnosti v dopravě. Hravou formou slabikují, graficky znázorňují počet, hledají shody a rozdíly. Poznávají geometrické tvary, seznamují se s čísly a symboly, rozvíjejí grafomotoriku, jazykové dovednosti, soustředění a samostatnost v rozhodování.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky pracovních listů.


  od 155 Kč
 •  
 • 041 HODY HODY Kód: 043
  HODY, HODY, DOPROVODY

  Vzdělávací soubor pracovních listů obsahuje : 30 listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  V tomto velikonočním souboru jsou pracovní listy pro všechny věkové kategorie předškolních dětí, tzn. pro děti ve věku  3-6 let. Sloník Toník s dětmi hravou formou procvičuje zrakovou koordinaci, logické řady, abecedu, skládání slov, předčtenářské dovednosti, počítání vajíček, grafomotoriku, stříhání, lepení, opakuje prostorové vztahy ( vpravo, vlevo, nahoře, dole, atd. ). Děti plní různé úkoly sloníka Toníka a tím si procvičují samostatnost, koncentraci a kresebný projev. 

  Tento soubor je u dětí velmi oblíbený a vzhledem k věkovému rozpětí vhodný především pro mateřské školy, dětské skupiny a domácí vzdělávání.   DOPORUČUJEME !

  Fotografie neobsahuje kompletní soubor pracovních listů, pouze ukázky produktů.


  od 295 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem