HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

Léto

 
45
145145145

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

   
 • Číslice 1-12 Kód: 57
  Číslice 1-12

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 72 kartiček s číslicemi v barevném provedení ve formátu PDF.

  Kartičky s číslicemi 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím kartiček mohou děti procvičovat matematické dovednosti, vlastní odhad, přiřazovat k obrázkům, předmětům, využít i při pobytu venku. Kartičky s čísly jsou vyhotoveny v šesti barevných variantách : modrá, zelená, červená, žlutá, černá + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami se symboly. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 45 Kč
 • Početní symboly 1-12 Kód: 56
  Početní symboly 1-12

  Vzdělávací sada obsahuje :

  4 listy A4 = 48 kartiček s početními symboly v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím karet mohou děti procvičovat matematické dovednosti, odhad, přiřazování, třídění. Můžeme je využívat i při pobytu venku. Karty se symboly jsou zhotoveny ve 4 barevných variantách - modrá, červená, zelená + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami s čísly - viz.foto. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 65 Kč
 • PC120072 Kód: 44
  OVOCE+ZELENINA slabiky

  SLABIKY + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 7 listů A4 = 42 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím hry se dítě učí rozklad slova na slabiky, což je velmi důležité pro vstup do základní školy. Dítě obrázky pojmenovává, slabiky vytleskává a přiřazuje  počet slabik k číslům.  Na dvě chybné varianty připne kolíček nebo je jinak zakryje, správná varianta zůstává odkrytá, viditelná. Karty i obrázky jsou velké, přehledné. Kolíčky nejsou součástí produktu. Karty s početními symboly a čísla lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 95 Kč
 •  
 • PC120038 Kód: 21
  ROČNÍ OBDOBÍ

  Vzdělávací sada obsahuje :

  10 listů A4 = 52 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti upevňují znalosti o ročních obdobích a určují jejich  charakteristické znaky. Děti hledají karty s barevnými obrázky symbolizující roční období a třídí je do čtyřech skupin. Vystřižená písmena v malých rámečcích přiřazují podle vzoru pod názvy ročních období a tím skládají slova. Obrázky na kartách jsou přehledné, můžeme je využít i k jiným činnostem a hrám. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 125 Kč
 • PC120068 Kód: 45
  ZVÍŘATA - slabiky

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 36 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Při této hře si děti velmi snadno procvičují a upevňuují sluchovou analýzu - rozklad slova na slabiky. Tato dovednost je velmi důležitá v 1.třídě základní školy. Dítě zvíře na obrázku pojmenuje, případně o něm řekne ostatním další informace, slovo vytleská a vybere ze tří možností tu správnou. Na dvě chybné varianty připne dítě kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá. Karty s obrázky jsou dostatečně velké, přehledné. Kolíčky nejsou součástí produktu, karty se symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč
 • PC120090 Kód: 27
  JÍDLO

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování 

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy potravin, se kterými se běžně setkávají, určují, co je a není zdravé, apod.  Zároveň porovnávají počet obrázků nkartičkách se třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná.  Alternativa : přiřazování obrázků k početním kartám s čísly a symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty s čísly a symboly lze objednat.  Doporučujeme celou sadu zalaminovat, obrázky vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 •  
 • PC120084 Kód: 47
  OVOCE

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si dítě hravou formou procvičuje znalosti o různých druzích ovoce, matematické dovednosti, symboly, odhad. Podle počtu zvířat na kartičce dítě určí symbol, který odpovídá počtu. Na dvě chybné varianty připne kolíček nebo je jinak zakryje, správná varianta zůstává viditelná.  Kolíčky nejsou součástí produktu. Sadu doporučujeme zalaminovat. 

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 • PC120077 Kód: 50
  ZELENINA

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy zeleniny, učí se počítat obrázky a určují správné a chybné varianty. Na kartičce jsou vždy dvě chybné varianty, které děti zakolíčkují nebo jinak zakryjí. Správná varianta zůstává vždy odkrytá, viditelná, aby si jí děti vizuálně snáze zapamatovaly. Kolíčky nejsou součástí sady, karty se symboly a čísly lze dokoupit. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 145 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem