HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

Léto

 
135
2651135265

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • PC120119 Kód: 010

  Vzdělávací sada obsahuje :

  25 pracovních listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  V těchto pracovních listech společně sloník Toník s dětmi třídí ovoce a zeleninu, děti vybarvují obrázky podle zadání sloníka Toníka, propojují obrázky se správným počtem, rozlišují shodu a odlišnost, vytleskávají a slabikují, určují první písmeno ve slově, seznamují se s písmeny velké tiskací abecedy, graficky zaznamenávají řešení, procvičují grafomotoriku a plní další hravé úkoly, které budou za čas potřebovat ve škole.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka pracovních listů.


  od 135 Kč
 • NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY Kód: 038

  Vzdělávací sada obsahuje :

  32 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje do školy. Společně procvičují grafomotoriku, logické myšlení, počítání, vytvářejí dvojice, přiřazují čísla k obrázkům,  poznávají abecedu, slabikují, skládají slova, určují shodu a odlišnost, prostorové vztahy, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí v mateřských školách, při domácím vzdělávání i jen tak pro zábavu, když venku zrovna prší. Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • NEŽ PŮJDU K ZÁPISU Kód: 037

  Vzdělávací sada obsahuje :

  31 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje k zápisu. Společně procvičují logické myšlení, počítání, přiřazování čísel k obrázkům,  poznávají písmenka, slabikují, vytleskávají, doplňují logickou řadu, určují shodu a odlišnost, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí a paní učitelek v mateřských školách, při domácím vzdělávání nebo jen tak pro radost.  Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.