HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

EDUKATIVNÍ HRY

IQ školka  =  HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

 
45
275145275

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

   
 • Číslice 1-12 Kód: 57

  Vzdělávací sada obsahuje :

  6 listů A4 = 72 kartiček s číslicemi v barevném provedení ve formátu PDF.

  Kartičky s číslicemi 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím kartiček mohou děti procvičovat matematické dovednosti, vlastní odhad, přiřazovat k obrázkům, předmětům, využít i při pobytu venku. Kartičky s čísly jsou vyhotoveny v šesti barevných variantách : modrá, zelená, červená, žlutá, černá + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami se symboly. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 45 Kč
 • Početní symboly 1-12 Kód: 56

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 kartiček s početními symboly v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím karet mohou děti procvičovat matematické dovednosti, odhad, přiřazování, třídění. Můžeme je využívat i při pobytu venku. Karty se symboly jsou zhotoveny v 6ti barevných variantách - modrá, červená, zelená, žlutá, černá + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami s čísly - viz.foto. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 65 Kč
 • PC040653 Kód: 59

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 10 listů A4 = 100 kartiček s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  V této hře se děti hravou formou seznamují se symboly podzimního svátku, určují počet obrázků na kartičce a přiřazují k nim správný početní symbol. Na dvě chybné varianty připnou kolíčky nebo jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná. Kolíčky nejsou součástí produktu. Početní symboly a čísla lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat a vystříhnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 80 Kč
 •  
 • PC120074 Kód: 43

  SLABIKY + KOLÍČKOVÁNÍ

  Vzdělávací sada obsahuje : 5 listů A4 = 30 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti si prostřednictvím barevných obrázků procvičují rozklad slova na slabiky, což je velmi důležité pro budoucí školní docházku. Obrázky pojmenovávají, slabiky vytleskávají a určují počet. Na dvě chybné varianty připnou kolíčky nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná. Kolíčky nejsou součástí produktu, karty se symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 85 Kč
 • PC120072 Kód: 44

  SLABIKY + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 7 listů A4 = 42 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím hry se dítě učí rozklad slova na slabiky, což je velmi důležité pro vstup do základní školy. Dítě obrázky pojmenovává, slabiky vytleskává a přiřazuje  počet slabik k číslům.  Na dvě chybné varianty připne kolíček nebo je jinak zakryje, správná varianta zůstává odkrytá, viditelná. Karty i obrázky jsou velké, přehledné. Kolíčky nejsou součástí produktu. Karty s početními symboly a čísla lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 85 Kč
 • PC120017 Kód: 20

  MINI BINGO - číslice

  Vzdělávací sada obsahuje : 9 listů A4 s číslicemi v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti se hravou formou učí číslice, doplňují je do číselné řady a učí se logicky přemýšlet. Číslice můžeme využít i při jiných činnostech. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 95 Kč
 •  
 • Obrázková abeceda Kód: 58

  Vzdělávací sada obsahuje :

  8 listů A4 v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti se hravou formou seznamují s velkými tiskacími písmeny abecedy. Písmeno charakterizuje první hlásku z obrázku, který je součástí. Díky obrázku si děti písmeno lépe zapamatují. Děti mohou  skládat jednoduchá slova, přiřazovat písmena k obrázkům nebo předmětům, udělat si obrázek na zeď se svým jménem nebo s prvním písmenem svého jména, atd. Velmi oblíbené u dětí i v mateřských školách.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku.


  od 105 Kč
 • PC120056 Kód: 2K

  Soubor obsahuje  :

  23 listů A4 v barevném provedení ve formátu PDF.

  V interaktivní knížce pro malé nečtenáře  čeká na děti 6 příběhů sloníka Toníka a jeho kamarádky sloničky Soničky. Dospělý předčítá text, dítě doplňuje do vět obrázky. Na konci každého příběhu jsou interaktivní úkoly pro chytré hlavičky, které rozvíjejí a prohlubují slovní zásobu, komunikační dovednosti,  soustředěnost a pozornost, dítě využívá svých psacích a kresebných dovedností a návyků. U dětí jsou příběhy i hlavní hrdinové velmi oblíbení, doporučujeme jako dárek k narozeninám . . . 

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 125 Kč
 • PC120038 Kód: 21

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 52 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti upevňují znalosti o ročních obdobích a určují jejich  charakteristické znaky. Děti hledají karty s barevnými obrázky symbolizující roční období a třídí je do čtyřech skupin. Vystřižená písmena v malých rámečcích přiřazují podle vzoru pod názvy ročních období a tím skládají slova. Obrázky na kartách jsou přehledné, můžeme je využít i k jiným činnostem a hrám. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 125 Kč
 •  
 • PC120068 Kód: 45

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 36 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Při této hře si děti velmi snadno procvičují a upevňuují sluchovou analýzu - rozklad slova na slabiky. Tato dovednost je velmi důležitá v 1.třídě základní školy. Dítě zvíře na obrázku pojmenuje, případně o něm řekne ostatním další informace, slovo vytleská a vybere ze tří možností tu správnou. Na dvě chybné varianty připne dítě kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá. Karty s obrázky jsou dostatečně velké, přehledné. Kolíčky nejsou součástí produktu, karty se symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč
 • PC120087 Kód: 41

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování 

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Touto hrou se děti seznamují s dopravou, dopravními prostředky a  značkami, semaforem.... Porovnávají počet obrázků na kartičkách se třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná. Alternativa : přikládání kartiček s obrázky k početním kartám s čísly a puntíky, porovnávání počtu. Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty se symboly a čísly lze objednat. Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.

   


  od 145 Kč
 • PC120095 Kód: 40

  PŘIŘAZOVÁNÍ - MATEMATICKÉ SYMBOLY

  Vzdělávací sada obsahuje : 22 listů A4 = 134 karet  v barevném provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím této dopravní sady se děti hravým způsobem seznamují se základními typy dopravních značek, které přiřazují podle počtu k číslicím a početním symbolům. Zároveň je mohou třídit podle typu, barev, tvarů, apod. U dětí velmi oblíbená hra . . . Doporučujeme zalaminovat a vystřihnout.

  BONUS : karty se symboly a čísly 1-6

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 •  
 • PC120090 Kód: 27

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování 

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy potravin, se kterými se běžně setkávají, určují, co je a není zdravé, apod.  Zároveň porovnávají počet obrázků nkartičkách se třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná.  Alternativa : přiřazování obrázků k početním kartám s čísly a symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty s čísly a symboly lze objednat.  Doporučujeme celou sadu zalaminovat, obrázky vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 • PC120084 Kód: 47

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si dítě hravou formou procvičuje znalosti o různých druzích ovoce, matematické dovednosti, symboly, odhad. Podle počtu zvířat na kartičce dítě určí symbol, který odpovídá počtu. Na dvě chybné varianty připne kolíček nebo je jinak zakryje, správná varianta zůstává viditelná.  Kolíčky nejsou součástí produktu. Sadu doporučujeme zalaminovat. 

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 • PC120076 Kód: 28

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 kartiček s obrázky podzimu v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti opakují základní vědomosti o podzimním období, charakteristických znacích podzimu. U obrázků na kartičkách určují počet ze tří nabízených možností. Na dvě chybné varianty připnou děti kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá.  Kolíčky nejsou součástí produktu. Karty s početními symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.

   


  od 145 Kč
 •  
 • PC120089 Kód: 49

  URČOVÁNÍ POČTU - kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti hravou formou procvičují slovní zásobu, matematické pojmy, dovednosti, odhad. Na kartičce vždy pojmenují předmět a  sdělí o něm ostatním rozvíjející informaci. Ze tří možností děti vybírají tu správnou. Na dvě chybné varianty připínají kolíček nebo je jiným způsobem zakryjí,  správná varianta zůstává odkrytá. Kolíčky nejsou součástí produktu. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 • PC120083 Kód: 46

  URČOVÁNÍ POČTU - kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 kartiček s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této sady se děti hravou formou učí matematickým dovednostem, určují počet obrázků na kartičce a přiřazují k nim správný početní symbol. Na dvě chybné varianty děti připínají kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá. Kolíčky nejsou součástí produktu. Karty se symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 145 Kč
 • PC120077 Kód: 50

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy zeleniny, učí se počítat obrázky a určují správné a chybné varianty. Na kartičce jsou vždy dvě chybné varianty, které děti zakolíčkují nebo jinak zakryjí. Správná varianta zůstává vždy odkrytá, viditelná, aby si jí děti vizuálně snáze zapamatovaly. Kolíčky nejsou součástí sady, karty se symboly a čísly lze dokoupit. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 145 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.