HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

OSTATNÍ

 
45
135145135

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

   
 • PC010623 Kód: 52
  RÝMOVAČKY NAŠÍ KAČKY

  Vzdělávací sada obsahuje :

  2 listy A4 = 20 kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Při této zábavné hře si děti hrají na básníky a vytvářejí rýmy pomocí obrázků. Na chybnou variantu připnou kolíček nebo ji jinak zakryjí, správná varianta zůstane odkrytá. Děti vymýšlejí další vlastní rýmy . .  . Kolíčky nejsou součástí produktu. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 45 Kč
 • Číslice 1-6 Kód: 55
  Číslice 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím karet se učí děti poznávat číslice, porovnávat počet, přiřazovat k obrázkům a předmětům, atd. Karty jsou hojně využívány v mateřských školách, 1.řídách ZŠ nebo při vzdělávání většího počtu dětí. Dají se kombinovat s početními symboly. Karty jsou vyhotoveny v několika barevných variantách : červená, modrá, zelená, černá + mix barev.  Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 50 Kč
 • Početní symboly 1-6 Kód: 54
  Početní symboly 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly - puntíky 1-6  -  jsou identické se symboly na hrací kostce. Nabízíme v 5ti barevných variantách  : červená, modrá, zelená, černá + mix barev. Početní karty mají mnohonásobné využití ve spojení s obrázky i předměty. Prostřednictvím symbolů mohou děti přiřazovat, porovnávat, třídit, apod. Děti se učí hravou formou počítat a odhadovat. Sada je velmi využívaná v mateřských školách nebo při vzdělávání s vyšším počtem dětí. Doporučujeme v kombinaci s číslicemi.  Před vystřižením  zalaminujte.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 55 Kč
 •  
 • PC040645 Kód: 29
  DOPRAVA

  Vzdělávací sada obsahuje :

  9 listů A4 = 90 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Tato jednoduchá hra umožňuje dětem poznávat dopravní prostředky, značky, semafor, zkrátka vše, co se týká dopravy. Děti porovnávají počet obrázků na kartičkách se třemi nabízenými variantami. Chybné varianty zakolíčkují ( nebo jinak zakryjí ), správná varianta zůstane viditelně odkrytá.  Obměna : děti přikládají obrázky k početním kartám s čísly a symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie neobsahuje kompletní sadu, pouze ukázku.


  od 95 Kč
 • dopr.malé Kód: 67
  DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

  Vzdělávací sada obsahuje :

  14 listů A4 = 28 karet s obrázky dopravních prostředků v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra rozvíjí paměť, logické myšlení, zrakovou koordinaci, slovní zásobu, upevňování barev, postřeh, soustředění . . . Kartu se čtyřmi obrázky necháme několik vteřin odkrytou, aby si je děti zapamatovaly, případně s dětmi obrázky nahlas pojmenujeme. Pak kartu zakryjeme a na dalších kartách děti určují, který obrázek dopravního prostředku chybí. Dítě, které uhodne jako první správně, může dostat motivační samolepku, razítko, obrázek, puntík . . .  Všechny karty doporučujeme zalaminovat a vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 105 Kč
 • Obrázková abeceda Kód: 58
  Obrázková abeceda

  Vzdělávací sada obsahuje :

  8 listů A4 v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti se hravou formou seznamují s velkými tiskacími písmeny abecedy. Písmeno charakterizuje první hlásku z obrázku, který je součástí. Díky obrázku si děti písmeno lépe zapamatují. Děti mohou  skládat jednoduchá slova, přiřazovat písmena k obrázkům nebo předmětům, udělat si obrázek na zeď se svým jménem nebo s prvním písmenem svého jména, atd. Velmi oblíbené u dětí i v mateřských školách.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku.


  od 105 Kč
 •  
 • PC120061 Kód: 53
  ABECEDA - první písmeno

  Vzdělávací sada obsahuje :

  18 listů A4 = 193 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra s písmeny a obrázky. Děti vyhledávají kartičky s obrázky a přiřazují je ke kartám s písmeny podle první hlásky ve slově. U každého písmene je i obrázek s identickou první hláskou. Děti se nenásilnou formou učí abecedu a poznávají hlásky ve slovech, což je velmi důležitý předstupeň pro budoucí čtenářské dovednosti. Karty jsou přehledné, mohou se vyžít i při jiných činnostech a hrách. Doporučujeme . . . Karty s obrázky zalaminujte a rozstříhejte.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku produktu.

   


  od 125 Kč
 • PC120090 Kód: 39
  POTRAVINY

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6 

  Vzdělávací sada obsahuje :

  20 listů A4 = 200 kartiček v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry se učí děti poznávat zdravé a nezdravé potraviny, porovnávají počet obrázků na kartičkách s třemi variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstane vždy viditelná. Možnost obměny - přikládání obrázků k početním kartám s čísly a matematickými symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu. Početní karty lze objednat. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem