HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

PODZIM

 
50
135150135

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

   
 • Číslice 1-6 Kód: 55
  Číslice 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím karet se učí děti poznávat číslice, porovnávat počet, přiřazovat k obrázkům a předmětům, atd. Karty jsou hojně využívány v mateřských školách, 1.řídách ZŠ nebo při vzdělávání většího počtu dětí. Dají se kombinovat s početními symboly. Karty jsou vyhotoveny v několika barevných variantách : červená, modrá, zelená, černá + mix barev.  Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 50 Kč
 • Početní symboly 1-6 Kód: 54
  Početní symboly 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly - puntíky 1-6  -  jsou identické se symboly na hrací kostce. Nabízíme v 5ti barevných variantách  : červená, modrá, zelená, černá + mix barev. Početní karty mají mnohonásobné využití ve spojení s obrázky i předměty. Prostřednictvím symbolů mohou děti přiřazovat, porovnávat, třídit, apod. Děti se učí hravou formou počítat a odhadovat. Sada je velmi využívaná v mateřských školách nebo při vzdělávání s vyšším počtem dětí. Doporučujeme v kombinaci s číslicemi.  Před vystřižením  zalaminujte.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 55 Kč
 • PC040653 Kód: 38
  HALLOWEEN

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje

  10 listů  A4 = 100 kartiček s barevnými obrázky ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti prohlubují poznatky o podzimní tradicí, rozvíjejí vlastní odhad, matematické pojmy.Děti porovnávají počet obrázků na kartičkách s třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstane vždy odkrytá. Možnost obměny - přiřazování obrázků k početním kartám ( čísla, symboly ). Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty s čísly a symboly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 105 Kč
 •  
 • Obrázková abeceda Kód: 58
  Obrázková abeceda

  Vzdělávací sada obsahuje :

  8 listů A4 v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti se hravou formou seznamují s velkými tiskacími písmeny abecedy. Písmeno charakterizuje první hlásku z obrázku, který je součástí. Díky obrázku si děti písmeno lépe zapamatují. Děti mohou  skládat jednoduchá slova, přiřazovat písmena k obrázkům nebo předmětům, udělat si obrázek na zeď se svým jménem nebo s prvním písmenem svého jména, atd. Velmi oblíbené u dětí i v mateřských školách.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku.


  od 105 Kč
 • PC120061 Kód: 53
  ABECEDA - první písmeno

  Vzdělávací sada obsahuje :

  18 listů A4 = 193 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra s písmeny a obrázky. Děti vyhledávají kartičky s obrázky a přiřazují je ke kartám s písmeny podle první hlásky ve slově. U každého písmene je i obrázek s identickou první hláskou. Děti se nenásilnou formou učí abecedu a poznávají hlásky ve slovech, což je velmi důležitý předstupeň pro budoucí čtenářské dovednosti. Karty jsou přehledné, mohou se vyžít i při jiných činnostech a hrách. Doporučujeme . . . Karty s obrázky zalaminujte a rozstříhejte.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku produktu.

   


  od 125 Kč
 • PC120029 Kód: 12
  Roční období

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 52 obrázků  v barevném provedení ve formátu PDF.

  Při  hře si děti prohlubují vědomosti o přírodě, ročních obdobích a jejich charakteristických znacích. Hledají a přiřazují obrázky charakterizující jednotlivá roční období ke vzoru v kulatém rámečku.  Vystřižená písmena z malých rámečků ( názvy roč.období )  řadí podle vzoru a tím skládají slova. Obrázky na kartách jsou přehledné, mohou se využít i v jiných aktivitách a hrách. Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 125 Kč
 •  
 • PC120076 Kód: 37
  PODZIMNÍ ČAROVÁNÍ

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6 

  Vzdělávací sada obsahuje

  20 listů A4 = 200 kartiček v barevném provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím této hry se děti seznamují s podzimem a jeho charakteristickými znaky, procvičují matematické dovednosti, odhad, samostatnost. Děti porovnávají počet obrázků na kartičkách se třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo jinak zakryjí, správná varianta zůstane vždy odkrytá.  Možnost obměny : přiřazování obrázků k početním kartám s čísly a symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty lze objednat. Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.

   


  od 135 Kč
 • PC120090 Kód: 39
  POTRAVINY

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6 

  Vzdělávací sada obsahuje :

  20 listů A4 = 200 kartiček v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry se učí děti poznávat zdravé a nezdravé potraviny, porovnávají počet obrázků na kartičkách s třemi variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstane vždy viditelná. Možnost obměny - přikládání obrázků k početním kartám s čísly a matematickými symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu. Početní karty lze objednat. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem