HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

PODZIM

 
45
145145145

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • Číslice 1-12 Kód: 57
  Číslice 1-12

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 72 kartiček s číslicemi v barevném provedení ve formátu PDF.

  Kartičky s číslicemi 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím kartiček mohou děti procvičovat matematické dovednosti, vlastní odhad, přiřazovat k obrázkům, předmětům, využít i při pobytu venku. Kartičky s čísly jsou vyhotoveny v šesti barevných variantách : modrá, zelená, červená, žlutá, černá + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami se symboly. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 45 Kč
 • Početní symboly 1-12 Kód: 56
  Početní symboly 1-12

  Vzdělávací sada obsahuje :

  4 listy A4 = 48 kartiček s početními symboly v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly 1-12 mají nesčetné využití při manipulaci s obrázky i předměty. Prostřednictvím karet mohou děti procvičovat matematické dovednosti, odhad, přiřazování, třídění. Můžeme je využívat i při pobytu venku. Karty se symboly jsou zhotoveny ve 4 barevných variantách - modrá, červená, zelená + mix barev. Vhodná a osvědčená kombinace je s početními kartami s čísly - viz.foto. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázky produktu.


  od 65 Kč
 • PC040653 Kód: 59
  HALLOWEEN

  URČOVÁNÍ POČTU + kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 10 listů A4 = 100 kartiček s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  V této hře se děti hravou formou seznamují se symboly podzimního svátku, určují počet obrázků na kartičce a přiřazují k nim správný početní symbol. Na dvě chybné varianty připnou kolíčky nebo jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná. Kolíčky nejsou součástí produktu. Početní symboly a čísla lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat a vystříhnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázky.


  od 105 Kč
 •  
 • PC120038 Kód: 21
  ROČNÍ OBDOBÍ

  Vzdělávací sada obsahuje :

  10 listů A4 = 52 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti upevňují znalosti o ročních obdobích a určují jejich  charakteristické znaky. Děti hledají karty s barevnými obrázky symbolizující roční období a třídí je do čtyřech skupin. Vystřižená písmena v malých rámečcích přiřazují podle vzoru pod názvy ročních období a tím skládají slova. Obrázky na kartách jsou přehledné, můžeme je využít i k jiným činnostem a hrám. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 125 Kč
 • PC120068 Kód: 45
  ZVÍŘATA - slabiky

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 36 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF.

  Při této hře si děti velmi snadno procvičují a upevňuují sluchovou analýzu - rozklad slova na slabiky. Tato dovednost je velmi důležitá v 1.třídě základní školy. Dítě zvíře na obrázku pojmenuje, případně o něm řekne ostatním další informace, slovo vytleská a vybere ze tří možností tu správnou. Na dvě chybné varianty připne dítě kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá. Karty s obrázky jsou dostatečně velké, přehledné. Kolíčky nejsou součástí produktu, karty se symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč
 • PC120090 Kód: 27
  JÍDLO

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování 

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Děti si hravou formou opakují druhy potravin, se kterými se běžně setkávají, určují, co je a není zdravé, apod.  Zároveň porovnávají počet obrázků nkartičkách se třemi nabízenými variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná.  Alternativa : přiřazování obrázků k početním kartám s čísly a symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu, početní karty s čísly a symboly lze objednat.  Doporučujeme celou sadu zalaminovat, obrázky vystřihnout.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 145 Kč
 •  
 • PC120076 Kód: 28
  PODZIM

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6  +  kolíčkování

  Vzdělávací sada obsahuje : 20 listů A4 = 200 kartiček s obrázky podzimu v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry si děti opakují základní vědomosti o podzimním období, charakteristických znacích podzimu. U obrázků na kartičkách určují počet ze tří nabízených možností. Na dvě chybné varianty připnou děti kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstává viditelná, odkrytá.  Kolíčky nejsou součástí produktu. Karty s početními symboly a čísly lze objednat. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.

   


  od 145 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem