HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

ZIMA

 
50
135150135

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • Číslice 1-6 Kód: 55
  Číslice 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 obrázkových karet v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím karet se učí děti poznávat číslice, porovnávat počet, přiřazovat k obrázkům a předmětům, atd. Karty jsou hojně využívány v mateřských školách, 1.řídách ZŠ nebo při vzdělávání většího počtu dětí. Dají se kombinovat s početními symboly. Karty jsou vyhotoveny v několika barevných variantách : červená, modrá, zelená, černá + mix barev.  Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 50 Kč
 • Početní symboly 1-6 Kód: 54
  Početní symboly 1-6

  Vzdělávací sada obsahuje :

  5 listů A4 = 30 karet v barevném provedení ve formátu PDF

  Karty se symboly - puntíky 1-6  -  jsou identické se symboly na hrací kostce. Nabízíme v 5ti barevných variantách  : červená, modrá, zelená, černá + mix barev. Početní karty mají mnohonásobné využití ve spojení s obrázky i předměty. Prostřednictvím symbolů mohou děti přiřazovat, porovnávat, třídit, apod. Děti se učí hravou formou počítat a odhadovat. Sada je velmi využívaná v mateřských školách nebo při vzdělávání s vyšším počtem dětí. Doporučujeme v kombinaci s číslicemi.  Před vystřižením  zalaminujte.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 55 Kč
 • Obrázková abeceda Kód: 58
  Obrázková abeceda

  Vzdělávací sada obsahuje :

  8 listů A4 v barevném provedení ve formátu PDF.

  Děti se hravou formou seznamují s velkými tiskacími písmeny abecedy. Písmeno charakterizuje první hlásku z obrázku, který je součástí. Díky obrázku si děti písmeno lépe zapamatují. Děti mohou  skládat jednoduchá slova, přiřazovat písmena k obrázkům nebo předmětům, udělat si obrázek na zeď se svým jménem nebo s prvním písmenem svého jména, atd. Velmi oblíbené u dětí i v mateřských školách.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku.


  od 105 Kč
 •  
 • PC120061 Kód: 53
  ABECEDA - první písmeno

  Vzdělávací sada obsahuje :

  18 listů A4 = 193 karet s obrázky v barevném provedení ve formátu PDF

  U dětí velmi oblíbená hra s písmeny a obrázky. Děti vyhledávají kartičky s obrázky a přiřazují je ke kartám s písmeny podle první hlásky ve slově. U každého písmene je i obrázek s identickou první hláskou. Děti se nenásilnou formou učí abecedu a poznávají hlásky ve slovech, což je velmi důležitý předstupeň pro budoucí čtenářské dovednosti. Karty jsou přehledné, mohou se vyžít i při jiných činnostech a hrách. Doporučujeme . . . Karty s obrázky zalaminujte a rozstříhejte.

  Fotografie nezobrazuje kompletní sadu, pouze ukázku produktu.

   


  od 125 Kč
 • PC120029 Kód: 12
  Roční období

  Vzdělávací sada obsahuje :

  11 listů A4 = 52 obrázků  v barevném provedení ve formátu PDF.

  Při  hře si děti prohlubují vědomosti o přírodě, ročních obdobích a jejich charakteristických znacích. Hledají a přiřazují obrázky charakterizující jednotlivá roční období ke vzoru v kulatém rámečku.  Vystřižená písmena z malých rámečků ( názvy roč.období )  řadí podle vzoru a tím skládají slova. Obrázky na kartách jsou přehledné, mohou se využít i v jiných aktivitách a hrách. Doporučujeme sadu zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 125 Kč
 • PC120009 Kód: 36
  ZIMNÍ ČAS minibingo

  Vzdělávací sada obsahuje :

  14 listů A4  v barevném provedení ve formátu PDF

  Prostřednictvím této hry se děti těší na Vánoce a sníh. Vyhledávají obrázky, které jsou shodné se vzorem a přikládají je na prázdná místa tak, aby byly ve shodě. Tím vytvářejí logickou řadu. Velmi snadno si mohou děti procvičovat i barvy a prostorové vztahy - nahoře, dole, vlevo, vpravo, před, za, vedle, nad, pod . . . Hvězdičky = pochvala za aktivitu, správnost. Obrázky na sudých stránkách vystříhneme, liché necháme beze změny, poslouží jako podklad. Sadu doporučujeme zalaminovat.

  Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka.


  od 125 Kč
 •  
 • PC120090 Kód: 39
  POTRAVINY

  URČOVÁNÍ POČTU 1-6 

  Vzdělávací sada obsahuje :

  20 listů A4 = 200 kartiček v barevném provedení ve formátu PDF.

  Prostřednictvím této hry se učí děti poznávat zdravé a nezdravé potraviny, porovnávají počet obrázků na kartičkách s třemi variantami. Na dvě chybné varianty připnou kolíček nebo je jinak zakryjí, správná varianta zůstane vždy viditelná. Možnost obměny - přikládání obrázků k početním kartám s čísly a matematickými symboly. Kolíčky nejsou součástí produktu. Početní karty lze objednat. Doporučujeme sadu zalaminovat.

   Na fotografii není zobrazena kompletní sada, pouze ukázka produktu.


  od 135 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem