HRAVĚ - CHYTŘE - S ÚSMĚVEM . . .

ZIMA

 
145
2651145265

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • PC120122 Kód: 021

  Vzdělávací sada obsahuje :

  21 pracovních listů A4 v černobílém provedení ve formátu PDF

  Sloník Toník se s dětmi těší na zimu a zimní radovánky. V pracovních listech společně s dětmi vytváří dvojice na základě společných znaků, učí se tiskací písmena abecedy, porovnává, třídí, počítá, určuje shody a rozdíly Děti se učí také graficky zaznamenávat, procvičovat  grafomotoriku, dokreslovat  detaily a obtahovat čáry. Děti si snadno a hravě procvičují prostorové vztahy, zejména pak pojmy vpravo x vlevo, a další činnosti, které jsou důležité v první řídě základní školy.

  Fotografie neobsahuje kompletní sadu, pouze ukázku pracovních listů.


  od 145 Kč
 • NEŽ PŮJDU DO ŠKOLY Kód: 038

  Vzdělávací sada obsahuje :

  32 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje do školy. Společně procvičují grafomotoriku, logické myšlení, počítání, vytvářejí dvojice, přiřazují čísla k obrázkům,  poznávají abecedu, slabikují, skládají slova, určují shodu a odlišnost, prostorové vztahy, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí v mateřských školách, při domácím vzdělávání i jen tak pro zábavu, když venku zrovna prší. Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč
 • NEŽ PŮJDU K ZÁPISU Kód: 037

  Vzdělávací sada obsahuje :

  31 listů A4 v černobílém provedení v podobě pracovního sešitu

  V tomto pracovním sešitě sloník Toník děti připravuje k zápisu. Společně procvičují logické myšlení, počítání, přiřazování čísel k obrázkům,  poznávají písmenka, slabikují, vytleskávají, doplňují logickou řadu, určují shodu a odlišnost, opakují geometrické tvary a další veselé úkoly sloníka Toníka. Tento pracovní sešit je velmi oblíbený u dětí a paní učitelek v mateřských školách, při domácím vzdělávání nebo jen tak pro radost.  Při hromadné objednávce nad 10 ks = 1 ks zdarma.

  Fotografie nezobrazuje kompletní pracovní sešit, pouze ukázky.


  od 225 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.